Herkese Teşekkürler!! :)


Birkaç gündür itina ile başınızın etini yediğim yarışmanın ilk 10 talihlisi belli oldu. 6 farklı dalda seçilen 10 kişi arasında bir de sizin arkadaşınız Öznur var. =) Citizin Öznur!

Attığım spamlere, verdiğim “oy vermezseniz yakarım” gerginliklerine, çal çeneme katlandığınız için teşekkür ediyorum. Ayın 23’ünde jüri kararı ile 10 kişi arasından 3 kişi seçilecek. Yarışmaya katıldığımda ilk amacım 10 kişi arasına girmekti ama şimdi bahsi yükseltiyorum. 🙂 Umarım ilk 3 arasında yerimi alırım.

Yardım eden, oy kullanan, bana katlanan herkese binlerce teşekkür ediyorum. Eğer yardımlarınız olmasaydı sanıyorum çok az kişiye ulaşabilirdim tek başıma. Hepinizi seviyorum. 🙂

 

 

Reklamlar

Herkese Teşekkürler!! :)” için 6 yorum

  1. Öznur Doğan’ın holiganlığını en baba yapan da Öznur Doğan’ın arkadaşlarıdır. Bunu da bildiklerinden yok telefonla oy veremezler. Al oyları görüyorsun herkes Öznur Doğan’ın arkadaşı. Bunu niye bilsinler? Kendilerini ayaklarını denk alsınlar, akhhığğııllı olsunlar. Heee blog blogdan üstündür yani. Bin oznurdogan.com’lu bence on bin PuCCa’yı yok eder.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s